Prodejní síť

Informace pro prodejce a výrobce soustruhů:

Pro obchodní firmy a výrobce obráběcích strojů nabízíme možnost spolupráce s naší firmou.

Máme dlouholeté zkušenosti a investujeme nemalé finanční částky do vývoje a inovace našich výrobků.

  • cca 7000 instalovaných podavačů tyčí na území celé Evropy a USA
  • příznivý poměr ceny a výkonu
  • podpůrný a vzdělávací program pro podporu prodeje
  • odborné školení pro techniky
  • rychlý servis

Několik důvodů, proč si vybrat podavač tyčí od nás:

1) Podavače krátkých tyčí jsme začali vyrábět v roce 1996, máme tedy již letité zkušenosti, které využíváme nejen při vývoji nových modelů, ale i při průběžných vylepšování výrobků, z čehož těží naši zákazníci.

Jeden z příkladů vylepšení z poslední doby, je zavedení do výroby dotykového terminálu o velikosti 7“, s uživatelsky přívětivým, grafickým prostředím. Terminál kromě větší obrazovky, která logicky umožňuje zobrazení více informací na jedné stránce, (doposud používaný terminál o velikosti 5,6“), nabízí také např. lepší čitelnost grafických prvků, je zde integrovaný popis parametrů, dále průvodce změny tyče, tzn., na jedné obrazovce zadáte všechny nutné parametry pro změnu práce, není tak nutné nikam přeskakovat a probírat se více obrazovkami a dále možnost jednoduše sejmout parametry podavače přes QR kód a poslat nám je pro rychlejší diagnostiku eventuálního problému. Pro usnadnění nastavení parametrů je rovněž realizována celá řada nápověd a vysvětlivek na obrazovce. Další neméně podstatnou výhodou dotykových displejů je jejich delší životnost, oproti fóliovým (membránovým) klávesnicím, kde se časem mohou vymačkat tlačítka. Nezajímavé není jistě ani to, že na grafickém displeji můžeme upravit vizualizaci na přání zákazníka.

2) Používáme generické prvky renomovaných japonských výrobců, jako je Yaskawa a Omron, které pak v případě potřeby můžete koupit jak od nás, tak od těchto výrobců. Je tak zajištěna dlouhodobá dostupnost náhradních dílů.

3) K pohybům podavače používáme servomotory Yaskawa, čímž je garantováno přesné polohování a dlouhá životnost těchto servomotorů. Využíváme 24bitové absolutní bez bateriové enkodéry. Není tedy třeba najíždět referenci, či hlídat stáří baterie. Přesnost polohování praporu je v 0,1mm.

4) Současné ovládání je stejné od roku 2009, v roce 2013 jsme sjednotili ovládací panely pro všechny modely, kdy i nejmenší model SS 2220, dostal barevný panel 5,6 TFT s led podsvícením.

5) V případě specifického soustruhu (ať už rozměry, či uspořádáním), podavač rádi uzpůsobíme pro jeho běžné použití a dále jsme schopni měnit i doplnit funkce podavače na přání zákazníka.

6) Podavače jsou jednoduché konstrukce, díky níž i komponentům spolehlivě slouží mnoho let. V chodu jsou stále pneumatické podavače, nebo první elektrické z roku 2000. Naše výrobky tak najdete u většiny českých a slovenských firem, které obrábí z tyče. Není výjimkou, že zákazníci mají v provozu více Spacesaverů. 13 našich výrobků spolehlivě podává tyče u pana Petra Juříka, v Prostřední Bečvě a úplně nejvíc 24, je to ve firmě ASTRO Kovo Plzeň. Podavače dodáváme i evropským zákazníkům, viz naše distributorská síť. Naše podavače spolehlivě podávají materiál u většiny světových značek soustruhů, např.: Mazak, DMG Mori, Nakamura, Okuma, Takisawa Japan i Taiwan, Doosan, CMZ, Goodway, Hardinge, Biglia, Hwacheon, Miyano, Colchester, Samsung, YCM, Hyundai, HAAS, MAS (Kovosvit), Trens (TOS Trenčín), EMCO, Traub a další.


Kromě našich krátkých podavačů, vyrábíme dlouhé podavače 3 a 4 m pro Švýcarského výrobce dlouhotočných automatů, Tornos SA a také se podílíme na jejich konstrukci, případně konstrukci a vývoji opcí k nim.

Dostanete li se při obsluze do nesnází, rádi Vám poradíme telefonicky i e-mailem, stejným způsobem vyřešíme případnou poruchu na výrobku. Co nelze tímto způsobem, dáme do pořádku u vás, samozřejmě vlastním servisem.

Pokud potřebujete pro vaši výrobu vysokotlaké chlazení do 70 bar ať už jen s filtrací bez nádrže, nebo s nádrží, jste rovněž na správné adrese.